Provozní události

Ztratila se fenka Bety

Napsal(a)
u obce Javorník nad Veličkou, okres Hodonín se 29.9.ztratila kříženka kokršpaněla jménem Bety!!!
Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 605146596, případně napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bety je 8,5 roku stará kříženka anglického kokra a setra. Na své jméno slyší. Má červený obojek, čipovaná není, váží asi 12 kg. Velikosti odpovídá velikosti kokra, ale má štíhlejší a delší tělo i nohy a protáhlejší prošedivělý čumák. Ocas dlouhý, nekupírovaný. Je přátelská, neagresivní. Ztratila se v neděli 29.9.2019 odpoledne z areálu tábora Polana.
Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna 2000 Kč!!!
Starosty okolních obcí prosíme o vyhlášení obecním rozhlasem.
Aktuální info o pátrání najdete zde: http://www.psidetektiv.cz/zvire/bety-hodonin-2019-09-29
Děkujeme za pomoc,
Eva Novotná